  • Mfr # S2.62X249.43
  • Zoro # G214253497
Nominal Inside Dia.
249.43 mm (9.82 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
S2.62X249.43
Nominal Inside Dia.
249.43 mm (9.82 in)
Nominal Outside Dia.
10.03 in
Overall Length
10.03 in
Nominal Width
10.03 in
Temp. Range
-76°F (-60°C) to 437°F (225°C)