  • Mfr # S2.67X015.24
  • Zoro # G814253637
Nominal Inside Dia.
15.24 mm (0.6 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S2.67X015.24
Nominal Inside Dia.
15.24 mm (0.6 in)
Nominal Outside Dia.
0.81 in
Nominal Width
0.81 in
Overall Length
0.81 in
Temp. Range
-76°F (-60°C) to 437°F (225°C)