  • Mfr # S2.69X018.39
  • Zoro # G614258313
Nominal Inside Dia.
18.39 mm (0.724 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S2.69X018.39
Nominal Inside Dia.
18.39 mm (0.724 in)
Nominal Outside Dia.
0.94 in
Nominal Width
0.94 in
Overall Length
0.94 in
Temp. Range
-76°F (-60°C) to 437°F (225°C)