  • Mfr # S3.53X506.98
  • Zoro # G514295371
Nominal Inside Dia.
506.98 mm (19.96 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S3.53X506.98
Nominal Inside Dia.
506.98 mm (19.96 in)
Nominal Outside Dia.
20.24 in
Overall Length
20.24 in
Nominal Width
20.24 in
Temp. Range
-76°F (-60°C) to 437°F (225°C)