  • Mfr # S3.53X670.76
  • Zoro # G314298923
Nominal Inside Dia.
670.76 mm (26.408 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
S3.53X670.76
Nominal Inside Dia.
670.76 mm (26.408 in)
Nominal Outside Dia.
26.69 in
Overall Length
26.69 in
Nominal Width
26.69 in
Temp. Range
-76°F (-60°C) to 437°F (225°C)