  • Mfr # S5.33X357.84
  • Zoro # G814310507
Nominal Inside Dia.
357.84 mm (14.088 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
S5.33X357.84
Nominal Inside Dia.
357.84 mm (14.088 in)
Nominal Outside Dia.
14.51 in
Nominal Width
14.51 in
Overall Length
14.51 in
Temp. Range
-76°F (-60°C) to 437°F (225°C)