  • Mfr # S5.33X370.84
  • Zoro # G714310454
Nominal Inside Dia.
370.84 mm (14.6 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S5.33X370.84
Nominal Inside Dia.
370.84 mm (14.6 in)
Nominal Outside Dia.
15.02 in
Overall Length
15.02 in
Nominal Width
15.02 in
Temp. Range
-76°F (-60°C) to 437°F (225°C)