  • Mfr # S5.33X422.66
  • Zoro # G414312833
Nominal Inside Dia.
422.66 mm (16.64 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S5.33X422.66
Nominal Inside Dia.
422.66 mm (16.64 in)
Nominal Outside Dia.
17.06 in
Nominal Width
17.06 in
Overall Length
17.06 in
Temp. Range
-76°F (-60°C) to 437°F (225°C)