  • Mfr # S5.33X501.02
  • Zoro # G714312724
Nominal Inside Dia.
501.02 mm (19.725 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S5.33X501.02
Nominal Inside Dia.
501.02 mm (19.725 in)
Nominal Outside Dia.
20.14 in
Nominal Width
20.15 in
Overall Length
20.15 in
Temp. Range
-76°F (-60°C) to 437°F (225°C)