  • Mfr # V2.00X082/BR
  • Zoro # G314288467
Durometer
75
Color
Brown
Nominal Inside Dia.
82 mm (3.228 in)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
V2.00X082/BR
Nominal Inside Dia.
82 mm (3.228 in)
Nominal Outside Dia.
3.39 in
Overall Length
3.39 in
Nominal Width
3.39 in
Durometer
75
Color
Brown
Temp. Range
-15°F (-26°C) to 450°F (232°C)