Neohm Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.36Ohm, 300V, 5% +/-Tol, -300, 300Ppm/Cel, Through Hole Mount RR01JR36TB
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.36Ohm, 300V, 5% +/-Tol, -300, 300Ppm/Cel, Through Hole Mount (Discontinued)
  • Mfr # RR01JR36TB
  • Zoro # G905824333
Get a 10% off coupon