  • Mfr # B1NQ1B63T
  • Zoro # G7165735
/ea
Key Features
Series
Qc
Amps
63A
Number of Poles
1
AC Voltage Rating
120V AC
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
B1NQ1B63T
Miniature Circuit Breaker
Series
Qc
Amps
63A
Number of Poles
1
AC Voltage Rating
120V AC
Description
Mcb 1P,63A,Qc Ul489,120VAC