  • Mfr # RHU-10/1-25
  • Zoro # G7654186
Minimum Overload Relay Current Setting
21 A
Maximum Overload Relay Current Setting
25 A
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
RHU-10/1-25
Details
Item
Overload Relay
21 A
25 A