  • Mfr # RHU-10/1-3.2
  • Zoro # G7654247
Minimum Overload Relay Current Setting
2.3 A
Maximum Overload Relay Current Setting
3.2 A
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
RHU-10/1-3.2
2.3 A
Item
Overload Relay
3.2 A