  • Mfr # RHU-80/3-60
  • Zoro # G7654335
Maximum Overload Relay Current Setting
60 A
Minimum Overload Relay Current Setting
45 A
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
RHU-80/3-60
60 A
45 A