  • Mfr # RHUS-10/1-6.3
  • Zoro # G7654204
Maximum Overload Relay Current Setting
6.3 A
Minimum Overload Relay Current Setting
4.5 A
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
RHUS-10/1-6.3
6.3 A
Item
Overload Relay
4.5 A