  • Mfr # RHU-80/3-90
  • Zoro # G7654423
Minimum Overload Relay Current Setting
72 A
Maximum Overload Relay Current Setting
90 A
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
RHU-80/3-90
72 A
90 A