  • Mfr # BIWL10A-508
  • Zoro # G513905011
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Natural
Style
Farmhouse
Pattern
Solid
Material
100% Recycled Polyester
Shape
Rectangle
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
BIWL10A-508
Country of Origin
China
Dimensions
Size
5 ft x 8 ft
Length (In.)
96 in
Width (In.)
60 in
Thickness
0.10 in
Details
Color
Natural
Style
Farmhouse
Pattern
Solid
Material
100% Recycled Polyester
Shape
Rectangle
Weave Type
Power Loomed
Description
  • 100% Recycled Polyester, Made in China