  • Mfr # GBCB24A-203
  • Zoro # G013902855
/ea
Key Features
Style
Global Inspired
Pattern
Geometric
Material
90% Polypropylene, 10% Polyester
Shape
Rectangle
Length (In.)
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
GBCB24A-203
Country of Origin
India
Dimensions
Size
2 ft x 3 ft
Length (In.)
36 in
Width (In.)
24 in
Thickness
0.40 in
Details
Color
Brown
Style
Global Inspired
Pattern
Geometric
Material