  • Mfr # RZAB35A-9012
  • Zoro # G613914296
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Blue
Style
Modern/Contemporary
Pattern
Abstract
Material
100% Polypropylene
Shape
Rectangle
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
RZAB35A-9012
Country of Origin
Turkey
Dimensions
Size
9 ft x 12 ft
Length (In.)
144 in
Width (In.)
108 in
Thickness
0.35 in
Details
Color
Blue
Style
Modern/Contemporary
Pattern
Abstract
Material
100% Polypropylene