  • Zoro # G0466357
/ea
Key Features
Height
10.38 in
Length
6.63 in
Width
5.88 in
Housing Finish
Matte Black / Matte White
Voltage
120V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
60/6784
Zoro #
G0466357
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Height
10.38 in
Length
6.63 in
Width
5.88 in
Details
Item
Fixture, Vanity, Incandescent, 100W, 120
Housing Finish
Matte Black / Matte White
Voltage
120V
Number of Lights
1
Collection Name
Sloan
Lamp Included
No
Dimmable
Lamp Dependent
Lamp Watts
100W