  • Mfr # A72XN7318FSLP
  • Zoro # G5823634
/ea
Key Features
Nominal Width
73 in
Nominal Height
72 in
Nominal Depth
18 in
NEMA Enclosure Rating
1
Enclosure Material
Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
A72XN7318FSLP
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Nominal Width
73 in
Nominal Height
72 in
Nominal Depth
18 in