  • Mfr # A72XN3724FSLP
  • Zoro # G5823406
/ea
See details
Key Features
Nominal Width
37 in
Nominal Height
72 in
Nominal Depth
24 in
NEMA Enclosure Rating
1
Enclosure Material
Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A72XN3724FSLP
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Nominal Width
37 in
Nominal Height
72 in
Nominal Depth
24 in