  • Mfr # A84XN7318FSLP
  • Zoro # G5823668
/ea
Key Features
Nominal Width
73 in
Nominal Height
84 in
Nominal Depth
18 in
NEMA Enclosure Rating
1
Enclosure Material
Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
A84XN7318FSLP
Dimensions
Nominal Width
73 in
Nominal Height
84 in
Nominal Depth
18 in