  • Mfr # AP23B88LG
  • Zoro # G6804483
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
Width
8 in
Gauge
14 ga
Size
23 x 8 x 8 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
AP23B88LG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
8 in
Size
23 x 8 x 8 in
Depth
8 in
Height
23 in
Thickness
14 ga / 1.9 mm