  • Mfr # F1212116RTGV
  • Zoro # G5822706
/ea
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Galvanized
Depth
116 in
Width
12 in
Features
Weather-Resistant, Except Dust
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
F1212116RTGV
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Depth
116 in
Width
12 in
Height
12 in
Size
12 x 12 x 116 in
Thickness
14 ga / 1.9 mm