  • Mfr # F44W12FG
  • Zoro # G5834624
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Fiberglass
Finish
Smooth Matte
Width
4 in
Application
Indoor
Color
Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
F44W12FG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
4 in
Size
4 in x 4 in x 12 in
Depth
12 in
Height
4 in
Thickness
0.12 in / 3.2 mm