  • Mfr # F44W60FG
  • Zoro # G5835184
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Fiberglass
Finish
Smooth Matte
Features
Dust-Resistant
Color
Gray
Width
4 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
F44W60FG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
4 in
Size
4 in x 4 in x 60 in
Height
4 in
Depth
60 in
Thickness
0.12 in / 3.2 mm