  • Mfr # A48N2512FSLP
  • Zoro # G5822024
/ea
See details
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With
Width
25-1/2 in
Height
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A48N2512FSLP
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Width
25-1/2 in
Height
48 in
Depth
12 in
Size
48 x 25-1/2 x 12 in
Thickness
14 ga / 1.9 mm
Panel Size
37.16 in / 944 mm / 21.5 in / 546 mm