  • Mfr # AHE10X8X6
  • Zoro # G6808839
/ea
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
Width
8 in
Height
10 in
Application
Indoor
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AHE10X8X6
Dimensions
Width
8 in
Height
10 in
Size
10 x 8 x 6 in
Depth
6 in
Thickness
16 ga / 1.52 mm