  • Mfr # A19KBC2B
  • Zoro # G5822277
Key Features
Material
Aluminum
Finish
Brushed
For Use With
Fits Rack Width (inch) 19 in
Color
Unpainted
Gauge
16 ga
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A19KBC2B
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Thickness
16 ga / 1.29 mm
Fits Rack Width
19 in
Details
Item
Keyboard Compartment for 19" Racks,A
Material
Aluminum
Finish
Brushed
For Use With
Fits Rack Width (inch) 19 in