  • Mfr # F1212G120H
  • Zoro # G5840495
/ea
See details
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
Gauge
14 ga
Height
12 in
Application
Indoor
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
F1212G120H
Height
12 in
Width
12 in
Depth
120 in
Size
12 in x 12 in x 120 in
Thickness
14 ga / 1.9 mm