  • Mfr # F66T3R120
  • Zoro # G5856586
Finish
Galvanized
Features
Weather-Resistant, Except Dust
Width
6 in
Height
6 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
F66T3R120
Width
6 in
Height
6 in
Depth
120 in
Size
6 in x 6 in x 120 in
Thickness
16 ga / 1.52 mm