  • Mfr # F44T3R60
  • Zoro # G6805549
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Galvanized
Size
4 in x 4 in x 60 in
Depth
60 in
Height
4 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
F44T3R60
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Size
4 in x 4 in x 60 in
Depth
60 in
Height
4 in
Width
4 in
Thickness
16 ga / 1.52 mm