  • Mfr # F66T3R60
  • Zoro # G6805734
/ea
Free Shipping & Returns
Finish
Galvanized
Depth
60 in
Width
6 in
Color
Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
F66T3R60
Depth
60 in
Width
6 in
Height
6 in
Size
6 in x 6 in x 60 in
Thickness
16 ga / 1.52 mm