  • Mfr # A30N20BLP
  • Zoro # G6807466
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
A30N20BLP
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Depth
8.62 in
Width
20 in
Height
30 in
Size
30 x 20 x 8.62 in
Thickness
12 ga / 2.66 mm
Panel Size
26.00 x 18.50 in / 660 x 470 mm