  • Mfr # A36N30BLP
  • Zoro # G1176412
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Nominal Width
30 in
Nominal Height
36 in
Nominal Depth
8.62 in
Closure Method
Flush Latch
Metallic / Non-Metallic
Metallic
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
A36N30BLP
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Nominal Width
30 in
Nominal Height
36 in
Nominal Depth
8.62 in