  • Mfr # A37P48NG
  • Zoro # G5830275
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Galvanized
For Use With
Fits 48 x 52/53 in
Width
48 in
Size
37.16 in x 48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
A37P48NG
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Width
48 in
Size
37.16 in x 48 in
Height
37.16 in
Thickness
12 ga / 2.66 mm
Panel Size
37.16 x 48.00 in / 944 x 1219 mm