  • Mfr # APOLYFT10
  • Zoro # G5842945
/ea
Key Features
Material
Polycarbonate
Finish
Smooth Matte
For Use With
Fits 10in
Color
Light Gray
Width
10 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
APOLYFT10
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
10 mm
Thickness
0.29 in / 7 mm
Details
Item
Polyester Mounting Bracket Kits,Fits 10
Material
Polycarbonate
Finish
Smooth Matte
For Use With
Fits 10in