  • Mfr # P19SHP68B
  • Zoro # G5811847
For Use With
Fits Rack 19 in
Gauge
16 ga
Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
P19SHP68B
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Depth
37.4 in
Thickness
16 ga / 1.52 mm
Max Depth
37.4 in / 950 mm
Details
Item
Rack Mount Pull-Out Shelf,2u,Fits 600
For Use With
Fits Rack 19 in
Gauge
16 ga
Color
Black
Rack Units
2
Series
ProLine
Weight
20.30 lb
Shelf Pullout
17 in / 432 mm
Fits Rack
19 in.