  • Mfr # P24RP2UP
  • Zoro # G5860165
/ea
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
Size
2U x 24 in
Color
Light Gray
Gauge
12 ga
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
P24RP2UP
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Size
2U x 24 in
Thickness
12 ga / 2.66 mm
Rack Angle Size
23 in.