  • Mfr # LRRMPBLK18
  • Zoro # G5820186
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With
Fits Ladder Width 12, 18 in
Color
Black
Thickness
0.375 in / 9.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
LRRMPBLK18
Country of Origin
United States
Dimensions
Thickness
0.375 in / 9.5 mm
Fits Ladder Width
12, 18 in
Details
Item
Rack-To-Runway Mounting Plate Kit,Black
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
For Use With
Fits Ladder Width 12, 18 in