  • Mfr # LRD18BLK
  • Zoro # G5812014
/ea
Key Features
Material
Aluminum
Finish
Powder Coated
Color
Black
Thickness
0.12 in / 3 mm
Weight
2.20 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
LRD18BLK
Country of Origin
United States
Dimensions
Thickness
0.12 in / 3 mm
Cable Runway Width
18 in / 457 mm