  • Mfr # ASG12X8X4NK
  • Zoro # G5856157
/ea
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Galvanized
Gauge
Body: 16 ga, Door: 16 ga
Height
12 in
Size
12 x 8 x 4 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ASG12X8X4NK
Dimensions
Height
12 in
Size
12 x 8 x 4 in
Depth
4 in
Width
8 in
Body Thickness
16 ga / 1.52 mm
Door Thickness
16 ga / 1.52 mm