  • Mfr # ASE12X8X6NK
  • Zoro # G5857329
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
Application
Indoor
Size
12 x 8 x 6 in
Height
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ASE12X8X6NK
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Size
12 x 8 x 6 in
Height
12 in
Depth
6 in
Width
8 in
Door Thickness
16 ga / 1.52 mm
Body Thickness
16 ga / 1.52 mm