  • Mfr # ASE18X18X10NK
  • Zoro # G5857584
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
Width
18 in
Application
Indoor
NEMA Enclosure Type
1
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ASE18X18X10NK
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Width
18 in
Depth
10 in
Height
18 in
Size
18 x 18 x 10 in
Door Thickness
16 ga / 1.52 mm
Body Thickness
16 ga / 1.52 mm