  • Mfr # ASE24X18X8NK
  • Zoro # G6805883
Powder Coated
Application
Indoor
Height
24 in
Color
Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ASE24X18X8NK
Height
24 in
Width
18 in
Size
24 x 18 x 8 in
Depth
8 in
Body Thickness
16 ga / 1.52 mm
Door Thickness
14 ga / 1.9 mm