  • Mfr # ASE24X20X6NK
  • Zoro # G5857304
Depth
6 in
Width
20 in
Application
Indoor
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
ASE24X20X6NK
Depth
6 in
Width
20 in
Size
24 x 20 x 6 in
Height
24 in
Door Thickness
16 ga / 1.52 mm
Body Thickness
16 ga / 1.52 mm