  • Mfr # ASG24X24X10NK
  • Zoro # G6807929
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Galvanized
Height
24 in
Application
Indoor
NEMA Enclosure Type
1
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
ASG24X24X10NK
Dimensions
Height
24 in
Depth
10 in
Size
24 x 24 x 10 in
Width
24 in
Body Thickness
14 ga / 1.9 mm
Door Thickness
16 ga / 1.52 mm