  • Mfr # ASE30X24X4NK
  • Zoro # G6807956
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Mild Steel
Finish
Powder Coated
Application
Indoor
Height
30 in
Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ASE30X24X4NK
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Height
30 in
Width
24 in
Size
30 x 24 x 4 in
Depth
4 in
Body Thickness
14 ga / 1.9 mm
Door Thickness
16 ga / 1.52 mm